ابزار نظر سنجی


تقویم شمسی

صفحه اصلی وب سایت آموزش زبان ترکی استانبولی هم اتاق دات آی آر

درباره روستا

وضع شغلی روستا : اکثر شاغلین روستا در بخش خصوصی نظیر کشاورزی فعالیت دارند ومتکی به زمینهای زراعی هستند وکمتر به بخش دولتی وصنعتی مشغول هستند.دلیل این امر را باید عدم فرصت های بخش دولتی ومزیت نسبی منطقه دانست ، که به خاطر عدم امکانات ، اکثر کارگران ساده هستند ودر صد خیلی کمتری نیروی ماهر وعالی رتبه مشاهده می شود.

این روستا دارای مزرعه های زیادی است که به صورت دیمی و هر کدام برای کشت محصولات خاصی بوده است ،مثل ئورتا کفشن که بزرگترین مزرعه در منطقه می باشد . کوه اولیند ، قلعه بزرگ ، قلعه کوچک از ارتفاعات این منطقه بشمار می رود. جمعیت این روستا در فواصل سال متغیر بوده و در زمستان دارای هشتاد و پنج  خانوار و جمعیتی بالغ بر 274 نفر را که 141 نفر آن را زن و 133 نفر مرد را شامل میشود. منابع درامد آنها از کشاورزی به صورت دیم و دامداری تامین میشود

توسعه پایگاه

پایگاه اینترنتی روستای زاویه سنگ ضمن سپاس از بازدید شما کاربر گرامی ، به اطلاع می رساند دوستان علاقمند به توسعه محتوایی این وب سایت ، می توانند در صورت تمایل اطلاعات خود ( اعم از متن ، تصویر و ... ) پیرامون روستای زیبای زاویه سنگ را از طریق پست الکترونیک "fiboonatchi@gmail.com" و صفحه مدیریت سایت به این مجموعه ارسال نمایند . همچنین شما می توانید متن یا تصاویر خود را از طریق نرم افزارهای اجتماعی مثل تلگرام از طریق شماره تلفن (09370288827)نیز ارسال نمایید.