ابزار نظر سنجی


تقویم شمسی

صفحه اصلی وب سایت آموزش زبان ترکی استانبولی هم اتاق دات آی آر

طبیعت روستا

زاویه سنگ دارای آب و هوای معتدل و خنک در تابستان و بسیار سرد در زمستان است .دارای کوههای بلند و محل زندگی انواع گونه های حیوانات وحشی می باشد ،این روستا حاصلخیز ترین روستا در بین روستاهای منطقه است و از محصولات این روستا گردو ، توت و آلوچه است که محل آن در ۱۵۰ کیلو متری اردبیل یکی از روستاهای شهرستان گرمی به شمار می رود

کوه اولیند،ارتفاعات مویلان ، تپه های باستانی ، دره های عمیق و بزرگ ، دشت سرسبز میشه و دره شیو چشمه ها با آب های رنگی مثل چشمه قوتور سویی و چشمه دده بلاغی و غارهای متعدد از جمله آیی کندی از جاذبه های گردشگری این منطقه به شمار می آید.

توسعه پایگاه

پایگاه اینترنتی روستای زاویه سنگ ضمن سپاس از بازدید شما کاربر گرامی ، به اطلاع می رساند دوستان علاقمند به توسعه محتوایی این وب سایت ، می توانند در صورت تمایل اطلاعات خود ( اعم از متن ، تصویر و ... ) پیرامون روستای زیبای زاویه سنگ را از طریق پست الکترونیک "fiboonatchi@gmail.com" و صفحه مدیریت سایت به این مجموعه ارسال نمایند . همچنین شما می توانید متن یا تصاویر خود را از طریق نرم افزارهای اجتماعی مثل تلگرام از طریق شماره تلفن (09370288827)نیز ارسال نمایید.