ابزار نظر سنجی


تقویم شمسی

صفحه اصلی وب سایت آموزش زبان ترکی استانبولی هم اتاق دات آی آر

موقعیت جغرافیایی

روستای زاویه سنگ در کوهستان قره داغ (ارسباران) واقع است و یکی از روستاهای شهرستان گرمی، بخش انگوت، دهستان انگوت غربی، روستای زاویه سنگ به شمار میرود.برای رفتن به این روستا از یک جاده فرعی که در محلی به نام الله یارلو از جاده اصلی اردبیل - پارس آباد منشعب می شود می توان استفاده کرد و فاصله آن تا جاده اصلی حدود ۳۵ کیلومتر میباشد. این روستا در بین روستاهای همجوار بیشترین مساحت را دارد.از شرق به روستای شکرم و روستای دومولو و از غرب به روستای شقلان مشرف است.

روستای زاویه سنگ در دهستان دودانگه بخش انگوت در شهرستان گرمی واقع شده است.روستا در طول جغرافیایی38 درجه،53 دقیقه و 2 ثانیه شمالی وعرض جغرافیایی 47 درجه 34 دقیقه و27 ثانیه شرقی ودر ارتفاع 970 متر از سطح دریا قرار گرفته است.

برای مشاهده تصاویر آنلاین ماهواره ای کلیک کنید

توسعه پایگاه

پایگاه اینترنتی روستای زاویه سنگ ضمن سپاس از بازدید شما کاربر گرامی ، به اطلاع می رساند دوستان علاقمند به توسعه محتوایی این وب سایت ، می توانند در صورت تمایل اطلاعات خود ( اعم از متن ، تصویر و ... ) پیرامون روستای زیبای زاویه سنگ را از طریق پست الکترونیک "fiboonatchi@gmail.com" و صفحه مدیریت سایت به این مجموعه ارسال نمایند . همچنین شما می توانید متن یا تصاویر خود را از طریق نرم افزارهای اجتماعی مثل تلگرام از طریق شماره تلفن (09370288827)نیز ارسال نمایید.